CANNA Coco Slabs 13,6L

Kód: CCM
Neohodnotené
€7,50
Na dotaz

CANNA COCO SLAB 13,6L substrát bol vyvinutý a vytvorený, aby uspokojil všetky požiadavky pre pestovanie rýchlo rastúcich rastlín.

  • Substrát môže byť použití niekoľkokrát po sebe.
  • Neškodí životnému prostrediu.
  • Vyhovuje prísnym RHP požiadavkám na kvalitu.
  • CANNA Coco je organický produkt s homogénnou štruktúrou, bez chemických prísad, škodlivých vírov a pôdnych nemocí.
  • Na rozdiel od kokosových vláken, ktoré sa tiež používajú v záhradníctve, CANNA Coco neobsahuje vlákna, ale prichádza vo forme jemných vločiek.
  • CANNA Coco má systém vzduch/voda, ktorý ho robí kvalitnejší než iné substráty.

Okrem toho obsahuje špeciálnu pleseň (Trichoderma), ktorá chráni rastlinu proti pôdnym chorobám.

Detailné informácie

Podrobný popis

CANNA COCO SLAB 13,6L je fantastické médium pre rast rastlín, ktoré ponúka mnoho výhod tak pre záhradníka, tak pre jeho rastliny. Canna Coco je 100% prírodní produkt, vyrobený z kokosových orechov pestovaných na Srí Lanke. V priebehu výrobného procesu je kvalita neustále monitorovaná, aby sme Vám ponúkli vysoko kvalitní výrobok.

Spotreba vody

ručne: Pridávajte vodu denne so špeciálnym kokosovým hnojivom. Pokiaľ nie ste schopný dať vodu k rastlinám denne, tak použite väčšiu nádobu (kvetináč).

automaticky: 3-6 krát denne so špeciálnym kokosovým hnojivom.

Použitie:

Asi 5 litrov roztoku s Coco hnojivom na m2 za deň ( pre odrastené rastliny ) . U väčších rastlín používajte minimálne 5 litrové nádoby (kvetináče). Pomocou väčšej nádoby poskytnete viac stabilní koreňové prostredie. Majte na pamäti zaistiť dostatočné prostriedky pre odvodnenie vo svojich kvetináčoch. Je možné použiť tenkou vrstvu hydro-granúl na dne nádoby pre odvodnenie.

Ak budete používať substrát CANNA Coco Slabs v kombinácii s hnojivamy rady CANNA Coco, ktorá sú pre tento substrát určené, budete tím investovať do kvality a zaručeného výsledku.

  • Plastový obal je 100% recyklovateľný
  • CANNA Coco Slabs je 100% prírodní výrobok vyrábaný z kokosovej drte
  • Obsah 50 L

 

Substrát nie je prehnojený. Zloženie: kokosové vlákno, celulóza, trichoderma. Hodnoty: pH: 5,5-7,5; EC: 0,6mS/cm, Použitie: Pri použití dostatočne zavlažiť vodou. Začať prihnojovať v 1. týždni.  Doporučené používať spolu s výrobkami a aditívami CANNA COCO.  Balenie: 13,6L/4,5kg/1m*15cm, Renomovaný holandský výrobca: http://www.canna.com/

Dodatočné parametre

Kategória: Kokos
Hmotnosť: 1.2 kg
Obsah balenia: 13,6 L
Prevedenie: Nelisované, Rohož

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: