UGRO Coco Rhiza XL 70L

Kód: UGRO70
Neohodnotené
€25,90 –11 %
UGRO Coco Rhiza XL 70L
€25,90 –11 % €22,80
Ihneď k odberu v predajni (>5 ks)

UGRO COCO XL  je 5kg-ový blok z lisovanej a dehydrovanej kokosovej kôry s malou frakciou a z nízkym podielom vlákien, z ktorého pripravíte 70L substrátu. UGro Coco XL je ideálny pestovateľský substrát pre rýchlorastúce a sezónne plodiny. Výrobok je zbavený minerálnych solí , má upravenú pH hodnotu a obsahuje prírodnú Trichodermu. Je vhodný pre všetky typy pestovania ako aj na vnútorné i vonkajšie použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

UGro Coco je rad vysoko kvalitných kokosových substrátov, ktoré neobsahujú rašelinu, sú  biologicky odbúrateľné a šetrné k životnému prostrediu. Je navrhnutý tak, aby vám pomohol dosiahnuť najlepšie výsledky pri zakoreňovaní, raste a kvete s ohľadom na životné prostredie. Použitie UGRO vám pomôže znížiť svoju uhlíkovú stopu a zároveň prispieva k zachovaniu rašelinísk, ktoré sú domovom mnohých vzácnych organizmov a životne dôležitým stanovišťom pre rôzne druhy vtákov, vážiek a rastlín.

V priebehu sofistikovaného výrobného procesu je kokosový substrát sa premytí čistou vodou a upravený na požadovanú hodnotu pH 6,4. UGro kokosový substrát obsahuje prírodnú hubu Trichoderma, ktoré podporuje rast koreňov, zlepšuje vstrebávanie živín a zvyšuje vitalitu rastlín.

Použité suroviny, pochádzajú z plantáží, ktoré sú umiestnené vo vnútrozemí, ďaleko od indického pobrežia, v prostredí a podmienkach ktoré vylučujú akýkoľvek kontaktu so slanou vodou. To zaručuje nízku hladinu EC vo všetkých našich kvalitných výrobkoch, balenie po balení.

Po použití sa výrobky UGro dajú ľahko recyklovať. Ak máte doma kompost môžete nechať Coco v ňom. Alebo ak chcete, môžete nechať, aby sa prirodzene rozložil vo vašej záhrade. Je to tak jednoduché!

UGro Coco je ideálny substrát pre začiatočníkov i pokročilých pestovateľov.Je vhodný pre vonkajšie pestovanie (záhrady, balkóny) a aj pre pestovanie pod umelým osvetlením.

Všetky produkty UGro Coco spĺňajú certifikácie OMRI a Ko Guarantee.

Zloženie: kokosová kôra (lignocel) s malou frakciou a z nízkym percentom vlákien
Štruktúra: standard
Hodnoty: pH: 5,5-6,5, EC (1: 1,5): <0,6 mS / cm
Kapacita vodnej retencie: 910%
Objem: 70 l
Hmotnosť: 5 kg
Na prípravu 70 litrov vysoko kvalitného kokosového substrátu pridajte  28 litrov vody a dôkladne premiešajte.

Tipy od UGro: Návod, pH, EC
Katalóg produktov: UGro
Web výrobcu: www.ugrococo.com

Dodatočné parametre

Kategória: Kokos
Hmotnosť: 5 kg
Obsah balenia: 70 L
Prevedenie: Lisované, Briketa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: