CANNA Coco Professional Plus 50L

Kód: CC50
Neohodnotené
€18,20
Ihneď k odberu v predajni (>5 ks)

CANNA COCO PROFESSIONAL 50L je kokosový substrát, ktorý  ponúka záhradníkovi a jeho rastlinám mnoho výhod v porovnaní s inými substrátmi:

  • CANNA Coco Professional Plus je čistý, organický produkt s homogénnou štruktúrou a má úplnú vyrovnávaciu schopnosť, čo eliminuje vedľajšie účinky pestovania v kokosových vláknach, ktorá by mohla spotrebovať niektoré živiny.
  • CANNA Coco Professional Plus je bez škodlivých vírov a pôdnych chorôb, vďaka unikátnemu výrobnému procesu CANNA.
  • CANNA Coco Professional Plus má komplexnú rovnováhu medzi vodou a vzduchom, čo poskytuje ideálne podmienky pre pestovanie rastlín.
  • CANNA Coco Professional Plus obsahuje špeciálnu pleseň (Trichoderma), ktorá chráni rastliny proti pôdnym chorobám.
  • CANNA Coco Professional Plus môže byť použití niekoľkokrát.

Detailné informácie

Podrobný popis

CANNA TERRA PROFESSIONAL 50L sa skladá z 100 % kokosových vločiek. Špeciálne vybrané pôvodné indické kokosové orechy tvoria základ pre CANNA Coco Professional Plus. Produkt sa v celom svojom výrobnom procese vôbec nedotýka vonkajšej pôdy, čo zaisťuje, že konečný produkt neobsahuje plevel ani pôdne choroby. Je prepláchnutý v čerstvej vode, to znamená, že nie sú prítomné žiadne soli. To všetko z neho robí najlepší pestovací substrát budúcnosti.Výrobní proces podlieha prísnym kontrolám kvality a tak môžeme zaručiť kvalitu tohto výrobku.CANNA Coco Professional Plus nesie najprísnejšie RHP značku kvality . V skutočnosti ,kvalita tohto výrobku ide výrazne nad rámec RHP štandardu. Stručne povedané, R.H.P. značka kvality znamená, že výrobok neobsahuje plevel. R.H.P. kontrola nie je obmedzená na hotový výrobok, ale týka sa získavania a spracovania surovín po celú cestu, až do obalu.Vyrovnávací proces spoločnosti CANNA nám umožňuje 'predprogramovať' médium do určitého veku. To zaručuje, že budete mať rovnaký, konzistentný, vysoko kvalitný materiál znova a znova. Spĺňa certifikát kvality RHP. Substrát nie je prehnojený. Zloženie: kokosové vlákno, celulóza, trichoderma. Hodnoty: pH: 5,5-7,5; EC: 0,6mS/cm, Použitie: Pri použití dostatočne zavlažiť vodou. Začať prihnojovať v 1. týždni.  Doporučené používať spolu s výrobkami a aditívami CANNA COCO.  Balenie: 50L/18,5kg, Renomovaný holandský výrobca: http://www.canna.com/

Dodatočné parametre

Kategória: Kokos
Hmotnosť: 25 kg
Obsah balenia: 50 L
Prevedenie: Nelisované, Vrece

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: