CANNA Mono Mikroelementy 1L

Kód: CTM
Neohodnotené
€13,30 –4 %
ctm
€13,30 –4 % €12,70
Momentálne nedostupné

CANNA MONO MIKROELEMENTY

 

Minerálne hnojivo 

 

CANNAT TRACE MIX obsahuje niekoľko stopových prvkov, ktoré sú nevyhnutné pre rastlinu. Tieto stopové prvky sa používajú pre niekoľko enzýmových systémov a z tohto dôvodu majú vplyv na rast rastliny.

 

TRACE MIX je minerálne hnojivo, ktoré je extrémne vhodné ako doplnková výživa, aby stimulovalo rast a kvet rastliny. Okrem toho môže poslúžiť, aby redukovalo deficit stopových prvkov.

 

Toto minerálne hnojivo obsahuje rôzne stopové prvky (0.06% Fe (DTPA & EDDHA), 0.07% Mo, 0.06% Cu, 0.6% Mn, 0.3% B and 0.3% Zn).

Detailné informácie

Podrobný popis

Stopové prvky sú nevyhnutné pre rastliny. Sú používané niekoľkými enzýmovými systémami, a preto majú vplyv na mnoho mikroskopických procesov a energetickej bilancie, ale aj celkový vývoj rastliny.

 

S výnimkou hnojív obsahujúcich koncentrovaný vápnik, tekutý mix stopových prvkov možno kombinovať s väčšinou hnojív. Rastlina môže okamžite absorbovať tekutý mix stopových prvkov.

aplikácia

 

V prípade nedostatku stopových prvkov.

Ako doplnkový liek na stimuláciu rastu a kvetu.

 

dávkovanie

 

1 - 2 ml na 1 liter vody.

varovanie

 

Dobré hnojivo obsahuje všetky podstatné prvky v správnych rozmeroch. Postupujte opatrne pri stanovení dávok; predávkovanie by mohlo byť škodlivé pre rastliny!

 

Zloženie:

 

Železo (Fe) 0.042%

Mangán (Mn) 0,05%

Zinok (Zn) 0,03%

Meď (Cu) 0,003%

Molybdenum (Mo) 0,007%

Bór (B) 0.003%

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 1.2 kg
Cyklus: Rast + kvet
Objem: 1L
Použitie: Mono zložky
Pôvod: Minerálne
Systém: Zemina, Kokos, Hydro
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: