SANlight EVO 3-100 | 190W

Kód: SANEVO3100
Neohodnotené
€372 –7 % €344,10
Na dotaz

SANlight EVOlution

So sériou EVO vám predstavujeme vrchol vývojového reťazca v oblasti LED svietidiel na pestovanie rastlín. Všetky skúsenosti z vlastného a externého výskumu boli skombinované s najnovšími technológiami.

Ako používateľ môžete so sériou EVO využívať maximálnu flexibilitu, najlepšiu účinnosť systému a udržateľnú životnosť. Nezáleží na tom, či chcete osvetliť malú plochu, profesionálnu vnútornú produkciu CBD alebo celý skleník. So sériou EVO vám môžeme ponúknuť to správne pestovateľské svetlo pre každé použitie.

UPOZORNENIE: Napájací kábel si objednajte samostatne! (Č. tovaru SANQPC2)

Detailné informácie

Podrobný popis

SANlight EVO 3-60 | 190W

Účinnosť: >3 µmol/J
PPF: 520 µmol/s
Osvitová plocha: 100x100 cm(2 kusy)
Výstupný výkon: 190 W
Stmievateľné: Áno

UPOZORNENIE: Napájací kábel si objednajte samostatne! (Č. tovaru SANQPC2)

Účinnosť nie je len číslo

Samozrejme, s radom EVO ponúkame pokročilú účinnosť viac ako 3 µmol/J na úrovni modulu. Pri vývoji sme však oveľa viac pozornosti venovali výťažnosti na plochu a čas. V nespočetných empirických pokusoch s konope a inými rastlinami bolo spektrum optimalizované čo najlepšie. Výsledné širokopásmové svetelné spektrum presahuje bežný rozsah PAR a ponúka pomer ďaleko červenej a červenej farby, ktorý pozitívne ovplyvňuje fotomorfogenézu, a tým aj kvalitu a množstvo úrody.

Ochrana a regulácia svetla

Pri vývoji série EVO bola ochranná a svetlo usmerňujúca sekundárna optika optimalizovaná na geometrické rozmery svietidla. Výsledkom je neuveriteľne homogénne osvetlenie s najlepšou intenzitou svetla (PPFD). Asymetrická sekundárna optika tiež minimalizuje straty pri prenose fotónov k rastlinám a chráni svetelné zdroje pred vplyvmi prostredia, ktorým je svietidlo vystavené počas pestovania rastlín. Síra a iné chemické látky nemôžu preniknúť do LED. Zabraňuje sa tak oxidácii reflektora led čipu. Optika sa dá ľahko čistiť. Ochrana a možnosť čistenia vám zaručujú konštantný svetelný výkon po mnoho rokov.

Najlepšia technológia

Z takmer nezvládnuteľného výberu svetelných zdrojov, ktoré sú dostupné na trhu, sme pre vás vybrali len tie najlepšie. Pre červené a ďaleké červené svetelné zdroje sme rovnako ako v minulých rokoch vybrali najnovšie vysoko výkonné svetelné zdroje OSRAM. V prípade bielych LED nás presvedčila patentovaná technológia WICOP od spoločnosti Seoul Semiconductor. LED diódy s touto technológiou sa vyznačujú zrieknutím sa olovených rámčekov a striebra, špeciálnou robustnosťou s najlepšou účinnosťou.

Pripravené na stmievanie

Každý model série EVO je "ready-to-dim". To znamená, že svietidlo je kompatibilné s typickými riadiacimi systémami používanými v skleníkovej technike.
Prípadne môžete svietidlo dodatočne vybaviť magnetickým stmievačom alebo stmievačom Bluethooth.
V porovnaní s otočnými potenciometrami naše riešenia fungujú bez opotrebenia a nemôže im uškodiť vlhkosť ani voda.

Technické parametre:

Spotreba energie: 190W
Účinnosť: >3 µmol/J
PPF: 520 µmol/s
Plocha: 100x100cm(2 kusy)
Vstupné napätie: 100-240 V, 50-60 Hz
Rozloženie svetla: 90-112°
Možnosť stmievania: *kompatibilné s typickými riadiacimi systémami
Vodotesné: IP65
Spektrum: Plné spektrum
Svetelný zdroj: OSRAM UX3 Red; Seoul Semiconductor White
Životnosť: 90 000 h (90% výkonu)
Rozmery: 818x291x112 mm
Hmotnosť: 4,1 kg

web výrobcu: sanlight.com

Dodatočné parametre

Kategória: LED
Hmotnosť: 4.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: