POUŽITÝ SANlight Q4W Gen.2

Kód: 3568
Neohodnotené
€479 –30 %
1 Q4W transparent 725 2 300x300
€479 –30 % €335,30
Ihneď k odberu v predajni (1 ks)

JEDEN ROK POUŽÍVANÉ SVIETIDLO
STAV: VEĽMI DOBRÝ, BEZ POŠKODENIA

SANlight je inovatívna spoločnosť so sídlom na západe Rakúska. V našich priestoroch vo Vorarlbersku vyvíjame a vyrábame sofistikované a účinné LED osvetlenie na použitie v komerčnom záhradníctve, ako aj v domácnosti a na hobby účely.

K vývoju našich výrobkov prispievajú dlhoročné skúsenosti v záhradníctve a hlboké znalosti fotoniky a polovodičovej technológie.

MOŽNOSŤ DOKÚPIŤ POUŽITÝ KÁBEL: 19,90 -30% = +13,93
(je nutné uviesť do poznámky)

MOžNOSŤ DOKÚPIŤ POUŽITÝ DIMMER: 29,90 -30% = +20,93
(je nutné uviesť do poznámky)

 

Detailné informácie

Podrobný popis

SANlight Q4W | S2.1 | Gen2

SANlight Q4W, 4Q moduly, normálna vzdialenosť, 165W, PPF 416µmol/s
Q-séria 2. generácie!

Napájací kábel si objednajte samostatne! (Č. tovaru SANQPC2)
SANlight Q-Series Generation 2: Vysoko účinné LED osvetlenie rastlín

MOŽNOSŤ DOKÚPIŤ POUŽITÝ KÁBEL: 19,90 -30% = +13,93
(je nutné uviesť do poznámky)

MOžNOSŤ DOKÚPIŤ POUŽITÝ DIMMER: 29,90 -30% = +20,93
(je nutné uviesť do poznámky)

Druhá generácia obľúbenej série SANlight Q má všetko: Svetelný modul je vybavený najnovšou technológiou čipov Osram LED s veľkosťou 2 mm²,
čo umožňuje generovať širokopásmové optimálne svetelné spektrum s účinnosťou 2,7 µmol/r. Tento produktový rad charakterizuje najlepšia účinnosť, bezkonkurenčná flexibilita a dlhá životnosť. Hobby záhradníci aj profesionáli si s modelom Gen2 prídu na svoje. Modely ECO znamenajú maximálnu úsporu energie a nákladovú efektívnosť, zatiaľ čo modely EXPERT zaručujú maximálnu výťažnosť.
Špeciálne funkcie

Dokonalé ovládanie svetla s ochrannou funkciou
V sérii Q sa SANlight spolieha na sofistikovanú sekundárnu optiku, ktorá zachytáva viac ako 95 % všetkých fotónov vyžarovaných čipom LED a smeruje ich k vašim rastlinám. Tým sa znížia straty svetla spôsobené napr. odrazom od stien stanu na minimum a svetelné zdroje sa ochránia pred znečistením. Materiál sa ľahko čistí vlhkou handričkou.

Pasívne chladenie
Spoločnosť SANlight sa tu opäť spolieha na masívny hliníkový chladič s pasívnym chladením. Pasívne chladenie maximalizuje energetickú účinnosť a životnosť a zároveň minimalizuje náchylnosť na poruchy, riziká a hladinu hluku.

Najlepšia účinnosť
Vďaka najnovšej technológii LED čipov s veľkosťou 2 mm² od spoločnosti Osram sa dosahuje účinnosť 2,7 µmol/s s bielym širokopásmovým spektrom. Okrem toho sú čipy ešte menej citlivé na vplyvy prostredia, čo umožňuje reálnu životnosť viac ako 100 000 hodín.

Možnosť reťazového zapojenia
Aby mohla spoločnosť SANlight poskytovať najlepšiu kvalitu aj pre konektory, spolieha sa na robustné prémiové spoje, ktoré vydržia aj tie najnepriaznivejšie podmienky. Nový rozdeľovač Wieland H umožňuje prevádzkovať niekoľko svietidiel len z jednej domácej zásuvky.
pripravené na stmievanie

Modely série Q Gen2 možno v prípade potreby dodatočne vybaviť rôznymi systémami stmievania. Stmievač, ktorý je k dispozícii samostatne, sa pripája do neobsadenej zásuvky svietidla pomocou plug and play a možno ho stmievať alebo naprogramovať simuláciu východu slnka pomocou magnetického spínača (M-Dimm). Pre zložitejšie systémy je k dispozícii stmievač Bluetooth, ktorý umožňuje stmievať až 100 svietidiel súčasne alebo nezávisle od seba.
pripravené na zvýšenie

Aby bolo možné ešte pružnejšie reagovať na zmeny v situácii inštalácie, môže sa použiť druh čipového ladenia. Svoj model série Q zanesiete k certifikovanému predajcovi SANlight, ktorý po krátkej konzultácii dokáže zvýšiť výkon vášho svietidla o 10 %.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bazár
Hmotnosť: 4.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: