CANNA PK 13/14 1L

Kód: 055-059-036
Neohodnotené
€16,30 –4 %
cpk1
€16,30 –4 % €15,50
Ihneď k odberu v predajni (2 ks)

CANNA PK 13/14

 

HNOJIVO ES

 

MInerálne tekuté PK hnojivo

 

CANNA PK 13/14 je zmes výživných minerálov najvyššej kvality, ktoré stimulujú kvitnutie. Tento produkt bol vyvinutý pre fázu kvitnutia rýchlo rastúcich rastlín. PK 13/14 sa ľahko používa a ľahko sa ním dosahujú vysoké výnosy.

ČISTÉ PRVKY NA STIMULÁCIU KVITNUTIA

PK 13/14 je vysokokvalitná zmes fosforu a draslíka, ktorá sa pridáva počas fázy kvitnutia. Oba prvky hrajú veľkú úlohu počas fázy kvitnutia rýchlo rastúcich rastlín. Vďaka špeciálnemu výrobnému procesu sa spoločnosti CANNA podarilo skombinovať čistý fosfor a draslík vo veľmi vysokých koncentráciách, vďaka čomu je PK 13/14 rýchlo a priamo dostupný pre rastlinu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fosfor (P) je makroživinou pre každú rastlinu. Hrá kľúčovú úlohu v metabolizme a prenose energie. Extra fosfor je potrebný vo fáze kvitnutia. Fosfor okrem iného posilňuje tvorbu buniek v kvetoch.

Draslík (K) sa nachádza v celej rastline a je potrebný pre mnohé jej činnosti. Je nevyhnutný na prenos vody a výživy (sito ciev) a je zodpovedný za kvalitu a tuhosť rastlín. Okrem toho riadi nespočetné množstvo ďalších procesov, ako je napríklad výroba cukru. Draslík zabezpečuje, aby rastlina mohla počas kvitnutia produkovať dostatok cukrov, ktoré sú nevyhnutné pre vývoj kvetov.

BOHATÉ KVITNUTIE

Počas vývoja rastlín nastáva moment, keď sa potreba fosforu a draslíka výrazne zvyšuje. Ak CANNA PK 13/14 podáte v tomto momente, uspokojíte zvýšenú potrebu kvitnúcich rastlín a vrcholce dosiahnu maximálny rozvoj. CANNA BOOST zlepšuje metabolizmus a má posilňujúci účinok na PK 13/14. Táto dokonalá kombinácia spôsobí, že rastlina bude bujnejšie kvitnúť.

VHODNÉ PRE KAŽDÉ MÉDIUM

PK 13/14 sa používa s každým médiom, a preto sa používa pri pestovaní na pôde, v recirkulačných systémoch, pri pestovaní na kokose a v systémoch run-to-waste. PK 13/14 je vhodný na použitie pri pestovaní v interiéri aj exteriéri. od roku 2006 spoločnosť CANNA definuje NPK svojich hnojív v súlade s novou európskou legislatívou a predpismi. Odvtedy sa hodnoty NPK uvádzajú na základe hmotnosti a nie už na základe obvyklých objemových percent. Takže receptúra PK13/14 sa nezmenila, v dôveryhodnom PK 13/14 je stále 13 % P a 14 % K ako zvyčajne.

Živiny draslík a fosforečnan sú pre rastliny počas ich kvitnutia nevyhnutné. PK 13/14 je osvedčená a čistá zmes draslíka a fosforečnanov. PK 13/14 sa dobre rozpúšťa, a preto ho rastlina priamo vstrebáva.

Návod na použitie
Pred použitím fľašu dobre pretrepte
Pridávajte PK 13/14 raz 3 týždne pred zberom úrody do plnej nádrže s výživou v nasledujúcom pomere
Rozpustite 150 ml koncentrátu na 100 litrov vody (1:666) Túto zmes pridajte do živnej nádrže na 3-6 dníSkladovanie, zdravotné a bezpečnostné pokyny a ďalšie pokyny
Prehnojenie má negatívny vplyv na substrát, rastlinu a prírodu všeobecne
Skladujte uzavreté na tmavom a mrazuvzdornom mieste
Uchovávajte mimo dosahu detí

Záruka
CANNA pracuje len s vysoko kvalitnými živinami a chelátmi, ktoré sú pre rastlinu okamžite a úplne dostupné.
Fľaša je vyrobená z polyetylénu (bez obsahu PVC a kadmia), ľahko biologicky odbúrateľného a recyklovateľného plastu.

Zloženie:

 

Fosfor (P2O5) 10.9%

Draslík (K2O) 11.8%

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 1 kg
Cyklus: Kvet
Objem: 1L
Použitie: Stimulátor/Aktivátor
Pôvod: Minerálne
Systém: Zemina, Kokos, Hydro
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: