ONA SPRAY TROPICS 250ml

Kód: ONAST
Neohodnotené
€12,90 –5 %
onastr
€12,90 –5 % €12,20
Momentálne nedostupné

ONA SPRAY TROPICS 250ml je vysoko účinný a efektívny prostriedok s univerzálnym použitím, určený na neutralizáciu a elimináciu rôznych nežiadúcich pachov, vo forme aerosólu, s vôňou tropického ovocia,

Detailné informácie

Podrobný popis

ONA Spray prichádza vhodne zabalený do sprejových plechoviek pre použitie všade tam, kde sa vyskytujú pachy. ONA Mist obsahuje až 250ml neutralizačného roztoku ONA, a napriek tomu je dostatočne malý, aby sa zmestil prakticky kamkoľvek. ONA Mist je veľmi účinný a je vhodný na neutralizáciu pachov v garážach, reštauráciách, kúpeľniach, hotelových izbách, kuchyniach, fajčiarskych priestorov, alebo v akomkoľvek mieste vo vašej domácnosti alebo firemnom objekte.

ONA Mist je kompatibilný s ONA MIST DISPENSER, ktorý vám poskytne 24-hodinovú kontrolu zápachu vo všetkých kritických miestach.

ONA Mist je bezoečný výrobok:

  • ONA Mist  je bezpečné používať v blízkosti deti, domácich zvierat a potravín, vzhľadom na to že jeho zloženie je čisto biologické.
  • Pri použití buďte rovnako opatrní ako pri manipulácii s  akýkoľvek iným aerosólom, nevystavujte ohňu alebo zdroju tepela.

K dispozícii vo variantoch: PRO (bez vôňe), Fresh Linen (opraná bielizeň) a Apple Crumble (jablkový koláč).

Upozornenie: Výrobok obsahuje horľavinu, nevystavujte priamemu ohňu alebo priamemu zdroju tepelného žiarenia!

Bezpečnostné pokyny: ONA Mist

WEB výrobcu: www.onaonline.com

Dodatočné parametre

Kategória: NEUTRALIZÁCIA PACHU
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: