ONA SPRAY FRUIT FUSION 250ml

Kód: ONAST2
Neohodnotené
€12,90 –5 %
onasff
€12,90 –5 % €12,20
Momentálne nedostupné

ONA SPRAY FRUIT FUSION 250ml je vysoko účinný a efektívny prostriedok s univerzálnym použitím, určený na neutralizáciu a elimináciu rôznych nežiadúcich pachov, vo forme aerosólu, s vôňou ovocia,

Detailné informácie

Podrobný popis

ONA Spray prichádza vhodne zabalený do sprejových plechoviek pre použitie všade tam, kde sa vyskytujú pachy. ONA Mist obsahuje až 250ml neutralizačného roztoku ONA, a napriek tomu je dostatočne malý, aby sa zmestil prakticky kamkoľvek. ONA Mist je veľmi účinný a je vhodný na neutralizáciu pachov v garážach, reštauráciách, kúpeľniach, hotelových izbách, kuchyniach, fajčiarskych priestorov, alebo v akomkoľvek mieste vo vašej domácnosti alebo firemnom objekte.

ONA Mist je kompatibilný s ONA MIST DISPENSER, ktorý vám poskytne 24-hodinovú kontrolu zápachu vo všetkých kritických miestach.

ONA Mist je bezpečný výrobok:

  • ONA Mist  je bezpečné používať v blízkosti deti, domácich zvierat a potravín, vzhľadom na to že jeho zloženie je čisto biologické.
  • Pri použití buďte rovnako opatrní ako pri manipulácii s  akýkoľvek iným aerosólom, nevystavujte ohňu alebo zdroju tepela.

K dispozícii vo variantoch: PRO (bez vôňe), Fresh Linen (opraná bielizeň), Fruit Fusion (mix ovocia) a Apple Crumble (jablkový koláč).

Upozornenie: Výrobok obsahuje horľavinu, nevystavujte priamemu ohňu alebo priamemu zdroju tepelného žiarenia!

Bezpečnostné pokyny: ONA Mist

WEB výrobcu: www.onaonline.com

Dodatočné parametre

Kategória: NEUTRALIZÁCIA PACHU
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: