CANNA Mono Magnézium 7% MgO 1L

Kód: CMG7
Neohodnotené
€12 –5 %
cmg7
€12 –5 % €11,40
Ihneď k odberu v predajni (1 ks)

CANNA MONO HORČÍK MgO 7%

 

Minerálne jednozložkové hnojivo ES

 

Horčík je centrálny prvok v chlorofylu a je tak nevyhnutný pri fotosyntéze. Ďalej horčík ovplyvňuje pigment a fyziologické procesy. To z neho robí nevyhnutný prvok pri raste rastliny.

 

Horčík môže byť priamo absorbovaný rastlinou a efekt teda môžeme vidieť veľmi skoro. Môže sa používať ako hnojivo pri nedostatku horčíka a ako doplnková výživa pre stimuláciu rastu a kvetu.

 

Toto minerálne hnojivo obsahuje 7% MgO.

Detailné informácie

Podrobný popis

Horčík je dôležitým prvkom pre rastliny; horčík je centrálna atóm v chlorofylu, a je preto veľmi dôležitý pre proces fotosyntézy. Okrem toho, horčík má vplyv na iné pigmenty a na fyziologické procesy.

 

CANNAT Horčík môže byť okamžite absorbovaný rastlinou a produkovať rýchly, viditeľný efekt. Horčík v koncentrovanej forme nemožno miešať s hnojivami obsahujúcimi vápnik.

aplikácia

 

Možno použiť ako hnojivo horčíka, okrem iného, ​​v prípade nedostatku horčíka.

Ako doplnkový liek na stimuláciu rastu a kvetu.

 

podávanie

 

S živným roztokom alebo prostredníctvom postreku na listy (1 ml / l).

varovanie

 

Dobré hnojivo obsahuje všetky podstatné prvky v správnych rozmeroch. Predávkovanie horčíka môže viesť k nedostatku vápnika. Preto postupujte opatrne pri stanovení dávok; predávkovanie by mohlo byť škodlivé pre rastliny!

 

Zloženie:

 

Horčík (MgO) 7.0%

Horčík rozpustný vo vode (Mg) 4.2%

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 1.23 kg
Cyklus: Rast + kvet
Objem: 1L
Použitie: Mono zložky
Pôvod: Minerálne
Systém: Zemina, Kokos, Hydro
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: