CANNA Mono Fosfor 17% P2O5 1L

Kód: CPH20
Neohodnotené
€19,90 –5 %
cph20
€19,90 –5 % €18,90
Ihneď k odberu v predajni (1 ks)

CANNA MONO FOSFOR P2O5 17%

 

Minerálne jednozložkové hnojivo ES

 

Fosfor ovplyvňuje kvet a sekundárne metabolity a vďaka svojej tekutej forme navyše môže byť priamo absorbovaný rastlinou.

 

CANNAT FOSFOR je unikátny produkt pre stimuláciu kvetu alebo sa používa pri nedostatku fosforu v rastline. Je to nevyhnutný prvok, ktorý hrá hlavnú úlohu v energetickom systéme rastliny

 

Toto minerálne hnojivo obsahuje 17% P2O5.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fosfor je dôležitým prvkom pre rastliny; fosfor je základným prvkom fosfolipidov a fosfoproteínov. Tiež hrá hlavnú úlohu v energetickej rovnováhe. Okrem toho má vplyv na kvet a na sekundárne metabolity.

 

Rastlina môže tekuté fosforové hnojivo okamžite absorbovať. S výnimkou hnojív obsahujúcich koncentrovaný vápnik, tekutý prvok možno kombinovať s väčšinou hnojív.

aplikácia

 

Možno použiť ako fosforové hnojivo, okrem iného, ​​v prípade nedostatku fosforu.

Ako doplnkový prostriedok k stimulácii kvetu.

 

dávkovanie

 

1-2 ml na 1 liter vody

varovanie

 

Dobré hnojivo obsahuje všetky podstatné prvky v správnych rozmeroch. Predávkovanie fosforu môže viesť k nedostatku draslíka, vápnika a stopových prvkov. Preto postupujte opatrne pri stanovení dávok; predávkovanie by mohlo byť škodlivé pre rastliny!

 

Zloženie:

 

Fosfor (P2O5) 17.0%

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 1.21 kg
Cyklus: Rast + kvet
Objem: 1L
Použitie: Mono zložky
Pôvod: Minerálne
Systém: Zemina, Kokos, Hydro
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: