CANNA Mono Draslík 16% K2O 1L

Kód: CKA20
Neohodnotené
€15,40 –4 %
cka20
€15,40 –4 % €14,70
Ihneď k odberu v predajni (1 ks)

CANNA MONO DRASLÍK K2O 16%

 

Minerálne jednozložkové hnojivo ES

 

Môžete optimálne zlepšiť kvalitu a množstvo kvetu použitím CANNAT DRASLÍK. Tento produkt vytvára bunkovú stenu a ďalej zvyšuje odolnosť kvety. CANNAT DRASLÍK zlepšuje kvet, produkciu proteínov a karbohydrátov. Tiež posilňuje údržbu vody a transport vody a živín v rastline.

 

Toto hnojivo by nemalo byť miešané s horčíkom a hnojivami obsahujúcim vápnik. Ako draselné hnojivo môže byť použité napríklad pri nedostatku draslíka. Ďalej ako doplnková živina, aby stimuloval fázu kvetu.

 

Toto minerálne hnojivo obsahuje 20% K2Oa je zbavené chloridov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Draslík je základným prvkom pre rastliny; draslík hrá, okrem iného, ​​úlohu vo stimulácii kvetu, zabezpečuje syntézu proteínov a sacharidov, rovnováhu vody a transport vody a živín v rastline.

 

CANNAT Draslík môže byť okamžite absorbovaný rastlinou, posilňuje bunkové tkanivá, zvyšuje odolnosť a podporuje množstvo a kvalitu kvitnúcich vrcholkov.

 

Draslík v koncentrovanej forme nemožno miešať s hnojivami obsahujúce vápnik a horčík.

aplikácia

 

Možno použiť ako draselné hnojivo, okrem iného, ​​v prípade nedostatku draslíka.

Ako doplnkový prostriedok k stimulácii kvetu.

 

dávkovanie

 

1 - 2 ml na 1 liter vody.

varovanie

 

Dobré hnojivo obsahuje všetky podstatné prvky v správnych rozmeroch. Predávkovanie draslíka môže viesť k deficitu vápnika a horčíka a okysľovanie koreňového prostredia. Preto postupujte opatrne pri stanovení dávok; predávkovanie by mohlo byť škodlivé pre rastliny!

 

Zloženie:

 

Draslík (K2O) 16.3%

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 1.2 kg
Cyklus: Rast + kvet
Objem: 1L
Použitie: Mono zložky
Pôvod: Minerálne
Systém: Zemina, Kokos, Hydro
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: