Growshop BioCulture

  

Presaďte sa pri sadení! 

 

BioCulture pre vás vyberá tie najlepšie produkty a príslušenstvo na pestovanie rastlín v interiéri: črepníky a hydroponické systémy, hnojivá, vetracie zariadenia a osvetlenie... Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo skúsený pestovateľ, vždy vám ponúka všetko, čo potrebujete, aby ste sa mohli naplno venovať vašej vášni pre hydropóniu. 

Máme 20 ročné skúsenosti v oblasti pestovania rastlín v interiéri. V našom internetovom obchode, podobne ako aj v našom kemennom obchode, nájdete všetko potrebné na hydroponické pestovanie rastlín. Aby vám neunikla žiadna z našich akciových ponúk, staňte sa odberateľom nášho informačného bulletinu a využívajte výhodné ceny v každom ročnom období. Či už chcete skvalitniť svoje prostredie vytvorením vegetačnej steny alebo pestovať orchidey, môžete s dôverou využiť naše skúsenosti.

 

Showroom a osobný odber

Navštívte nás v našej predajni a vyskúšajte si kompletný sortiment v našom showroome. Radi vám osobne poradíme s najlepším a optimálnym riešením pri pestovaní. Pri osobnom odbere môžete za svoju objednávku zaplatiť v hotovosti, alebo platobnou kartou.

  

BioCulture

  

Záhradnícka 46, 821 01 Bratislava
(budova Office Center Bratislava)

Otváracie hodiny

Pondelok - Štvrtok 10:00-16:00* hod
Piatok - 10:00-15:00* hod
Sobota - Nedeľa - zatvorené
* možnosť návštevy mimo otváracích hodín po predbežnej tel./mail dohode