CANNA Cannazym 0,25L

Kód: CCZ025
Neohodnotené
€8,90 –4 %
ccz025
€8,90 –4 % €8,50
Ihneď k odberu v predajni (3 ks)

CANNA CANNAZYM

 

Minerálne tekuté NPK hnojivo ES

 

CANNAZYM je vysokokvalitný enzýmový produkt.
Pozostáva z viac ako 12 rôznych druhov enzýmov, ku ktorým sú pridané vitamíny a výťažky z púštnych rastlín. CANNAZYM urýchľuje proces rozkladu odumretého koreňového materiálu a aktivuje mikroorganizmy. Okrem toho CANNAZYM napomáha lepšiemu vstrebávaniu živín a zvyšuje odolnosť voči patogénnym organizmom.

Ohrozenie
V dobre fungujúcom koreňovom systéme odumierajú korene a vytvárajú sa nové korene. Zvyšky odumretých koreňov tvoria ideálny substrát pre rast patogénnych organizmov. Po tom, ako sa patogénne plesne rozmnožia v odumretom koreňovom materiáli, predstavujú hrozbu pre zdravé korene. Tie sú ľahko ovplyvniteľné a stratia dôležitú časť svojej funkcie. To spôsobuje stres pre celú rastlinu a brzdí akýkoľvek nový rast.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ako CANNAZYM účinkuje?
Enzýmy sú látky, ktoré urýchľujú reakcie v živých organizmoch. (Príklad: enzýmy hrajú dôležitú úlohu pri našom trávení).
Enzýmy v prípravku CANNAZYM uľahčujú rýchlu premenu odumretých koreňov na minerály a cukry. To je dôležité, pretože tvoria cenný zdroj živín pre rastlinu, ako aj pre pôdne prostredie. Rýchly rozklad zvyškov koreňov vytvára v koreňovom prostredí vyváženú vzdušnú a pôdnu hydrológiu. Okrem toho sa zabraňuje hnitiu a následne tvorbe toxických látok a výrazne sa znižuje riziko infekcie patogénnymi plesňami. To je pre vašu rastlinu ideálne. Zlepšuje sa pôdne prostredie, pretože minerálne látky a cukry, ktoré vznikajú v dôsledku použitia CANNAZYM, sú dôležité pre baktérie nachádzajúce sa v blízkosti koreňov. Tieto baktérie poskytujú rastline dodatočnú ochranu pred chorobami, ktoré sú spôsobené plesňami, a uľahčujú výmenu živín a vitamínov s koreňmi. Výsledkom je zlepšenie rovnováhy a zvýšenie absorpčnej kapacity.

Zvýšený zdravotný stav
CANNAZYM obsahuje niekoľko ľahko vstrebateľných vitamínov, ktoré stimulujú rastlinu k tvorbe nových koreňov. Dobre vyvinutý koreňový systém využíva množstvo mladých rastových bodov. Prvky ako vápnik, horčík a železo sú absorbované práve týmito rastovými bodmi. Okrem toho bola do CANNAZYMu pridaná látka, ktorá bola izolovaná z púštnych rastlín, v dôsledku čoho sa zlepší prirodzený obranný systém rastlín. Aktivácia obranného systému rastliny zvyšuje ochranu proti patogénnym organizmom. Optimálne fungujúci obranný systém umožňuje rastline rýchlo reagovať proti hroziacemu útoku; prípadnému poškodeniu sa zabráni alebo sa obmedzí.

Uvedené informácie tiež vysvetľujú, prečo je CANNAZYM nevyhnutný pri opätovnom použití pestovateľských substrátov; zvyšky koreňov sa rýchlo rozložia a premenia na výhodné živiny; zabráni sa infekciám a zlepší sa pomer vzduchu a vody v koreňovom prostredí.

CANNAZYM obsahuje viac ako 15 rôznych enzýmov. CANNAZYM je obohatený o špeciálne vitamíny a výťažky z púštnych rastlín. CANNAZYM urýchľuje rozklad odumretého koreňového materiálu, aktivuje mikroživot, umožňuje lepšie vstrebávanie živín a zvyšuje odolnosť proti patogénom.

Návod na použitie
Pred použitím fľašu dobre pretrepte? Rozpustite 250 ml koncentrátu na 100 litrov vody (1:400).
Pridávajte do živného roztoku aspoň raz týždenne, najlepšie priebežne
Ak používate staršie (neošetrené) dosky, zdvojnásobte dávku na obdobie jedného mesiaca
Roztok nepripravujte na viac ako 10 dní dopredu
Nepoužívajte v kombinácii s prípravkami obsahujúcimi peroxid vodíka (H202)Skladovanie, zdravotné a bezpečnostné pokyny a iné pokyny
Prehnojenie má negatívny vplyv na substrát, rastlinu a prírodu všeobecne? Skladujte uzavreté na tmavom a mrazuvzdornom mieste
Uchovávajte mimo dosahu detí

Záruka / záruka
CANNA pracuje len s vysoko kvalitnými živinami a chelátmi, ktoré sú pre rastlinu okamžite a úplne dostupné. fľaša je vyrobená z polyetylénu (bez PVC a kadmia), ľahko biologicky odbúrateľného a recyklovateľného plastu.

 

Zloženie:

 

Fosfor (P2O5) 1.7%

Draslík (K2O) 0.9%

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 0.25 kg
Cyklus: Rast + kvet
Objem: 0,25L
Použitie: Enzými
Pôvod: Minerálne
Systém: Zemina, Kokos, Hydro
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: