CANNA Terra Flores 1L

Kód: CTF1
Neohodnotené
€13,20 –4 %
ctf1
€13,20 –4 % €12,60
Ihneď k odberu v predajni (4 ks)

CANNA TERRA FLORES

 

Minerálne tekuté NPK hnojivo ES

 

Dostupnosť a zloženie živín hrá dôležitú úlohu počas fázy kvetu. Tendencia zeminy viazať ióny živín je kompenzovaná prípravnými metódami použitými pre Terra Flores. Navyše Terra Flores je excelentná vo stimulovanie vytvárať plody a obsahuje všetky živiny, ktoré rastlina potrebuje počas fázy kvetu. Terra Flores je tiež bohatá na cheláty stopových prvkov, tie sú obsiahnuté vo forme, ktorá môže byť okamžite absorbovaná, čo garantuje bohaté kvety.

 

Terra Flores je kompletný profesionálny živný preparát pre rýchlo rastúce rastliny počas fázy kvetu, špeciálne vyvinutý pre pestovanie v kvetináčoch a zemine. Terra Flores povzbudzuje schopnosť dávať úrodu a poskytuje každej rastline jej charakteristickú príchuť.

 

Terra Flores sa ľahko používa, priamo rozpúšťa a je extrémne vhodná pre pestovanie s automatickými zavlažovacími systémami run-to-waste. Pre vnútorné i vonkajšie pestovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Návod na použitie

 

Kompletné profesionálne živná látka pre rýchlo rastúce rastliny počas obdobia kvitnutia, špeciálne vyvinutá pre pestovanie v kvetináči a zemine. Terra Flores stimuluje schopnosť dávať úrodu a poskytuje každej rastlinné jej príznačnou vôňu. Terra Flores je jednoduchá na použitie, priamo sa rozpúšťa a je extrémne vhodná pre pestovanie s automatickým "run to waste" zavlažovacím systémom. Pre izbovú i vonkajšie kultiváciu.

 

Návod na použitie

 

Pred použitím fľašu riadne pretrepať

Rozpustite 500 ml koncentrátu na 100 litrov (1: 200)

EC Terra Flores rozpustené vo (vodovodnej) vode sa rôzni medzi 0.9 - 1.6 mS (= EC roztoku + EC vody)

Doporučené pH: 5.8 - 6.2

Pri intenzívnom pestovaní vyživujte rastlinu roztokom pravidelne Pri pestovaní v menej výživné pôde používajte roztok každý deň Pri pestovaní vo výživnej pôde užívajte roztok 1 až 3 krát týždenne

Odporúčame používať v dobre prevzdušnené vápenitej zemine, ako je CANNAT Terra Professional (Plus) a zalievať rastlinu každý deň podľa potreby.

 

Uskladnenie, zdravie a bezbečnost a ďalšie pokyny

 

CANNAT vytvorila Terra Flores špeciálne pre kvetovú fázu rastliny

Prehnojenie má negatívny účinok na substrát, rastlinu a prírodu všeobecne

Skladujte dobre uzatvorené na chladu-vzdorné mieste (UV svetlo rozbíja železité cheláty v živnej látke)

Udržujte mimo dosah detí

 

Záruka

 

CANNAT pracuje len s vysoko kvalitnými nutrientami a cheláty, ktoré sú bezprostredne a kompletne dostupné pre rastlinu. Fľaša je vyrobená z Polyetylénu (PVC a bez kadmiom), čo je recyklovateľný plast ľahko podliehajúci rozpadu.

 

Zloženie:

 

Dusík (N) 2.0%

Amoniak (NH4) 0.5%

Nitrát (NO3) 1.5%

Fosfor (P2O5) 1.7%

Draslík (K2O) 3.7%

Horčík (Mg) 0.8%

Železo (Fe) 0.014%

Síra (SO3) 1.4%

Mangán (Mn) 0,009%

Zinok (Zn) 0,006%

Meď (Cu) 0,001%

Molybdén (Mo) 0,001%

Bór (B) 0.005%

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 1 kg
Cyklus: Kvet
Objem: 1L
Použitie: Základná výživa
Pôvod: Minerálne
Systém: Zemina
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: