CANNA Start 0,5L

Kód: CST05
Neohodnotené
€12,30 –4 %
cst05
€12,30 –4 % €11,70
Na dotaz

CANNA START

 

CANNA Start je vyvážená jednozložková výživa pre sadenice a (zakorenené) odrezky. CANNA Start sa môže používať na rôznych substrátoch, ako sú zátky z kamennej vlny, kokosové pelety, zátky Jiffy, zmesi semien a väčšina ostatných množiteľských médií, okrem recirkulačných systémov a klonovacích strojov. Množiteľské médiá sú médiá, na ktorých môžete rozmnožovať rastliny.

Poskytuje všetky mikro- a makroživiny na to, aby sa zo sadenice alebo odrezku vyvinula silná zdravá rastlina.

S pridaním CANNA Start k sortimentu CANNA ponúkame kompletný program na pestovanie od začiatku až po úrodu! S prípravkom CANNA Start môžete používať CANNA po celú dobu. Od klonu až po úrodu!

Detailné informácie

Podrobný popis

Výhody produktu CANNA Start:

Potrebná je len jedna fľaša. CANNA Start je kompletná jednozložková živina, čo znamená, že obsahuje všetky potrebné prvky v jednej fľaši (nie sú potrebné verzie A a B).
CANNA Start sa dokonale spája so všetkými ostatnými živinami CANNA. Po presadení odrezkov zo zástrčiek do finálneho média prejdete z CANNA Start na živinu CANNA (Vega) vhodnú pre médium, v ktorom pestujete (CANNA TERRA, COCO, HYDRO alebo AQUA) po zvyšok cyklu. Je obzvlášť skvelá v kombinácii s CANNA RHIZOTONIC. Vďaka tejto kombinácii získajú vaše rastliny najsilnejšie a najhrubšie korene.
Znižuje riziko prekrmovania. Odrezky a sadenice majú iné potreby ako usadené rastliny. Bežná výživa pre vegetačné štádium nie je vhodná pre odrezky a sadenice, pretože hrozí riziko prekrmovania.
Znižuje riziko zožltnutia rastlinného materiálu. Riedenie vegetatívnej živiny, aby bola vhodnejšia pre odrezky a sadenice, nie je riešením. Takéto riedenie neobsahuje dostatok mikro a makro prvkov. To spôsobuje žltnutie rastlinného materiálu; nie je to dobrý začiatok pre vašu úrodu. Ak chcete na konci dosiahnuť silné a zdravé rastliny, musíte začať hneď na začiatku. Práve preto spoločnosť CANNA vyvinula CANNA Start; na získanie presného pomeru všetkých výživných prvkov, správne pre odrezky a sadenice.

CANNA Start je ideálny pre pestovateľov, ktorí:

pestujú zo semien
Odoberajú vlastné odrezky
Sadenice alebo odrezky najprv umiestnia do malých kvetináčov a až potom ich presadia do konečného média.

Návod na použitie

Pred použitím fľašu dobre pretrepte
Naplňte zásobník na živiny vodou
Rozpustite 40 ml koncentrátu na 10 litrov vody (1:250)
EC CANNA Start rozpusteného vo vode (z vodovodu) sa pohybuje medzi 0,7 - 1,3 mS/cm2 (= EC roztoku + EC vody)
Odporúčané pH: 5,2 - 6,2, v závislosti od substrátu

Skladovanie, zdravotné a bezpečnostné pokyny a iné pokyny

Spoločnosť CANNA vyvinula špecializované živiny pre fázu po presadení.
Skladujte uzavreté na tmavom a mrazuvzdornom mieste (UV žiarenie rozkladá cheláty železa v živine).
Uchovávajte mimo dosahu detí

Záruka / garancia
CANNA pracuje len s vysokokvalitnými živinami a chelátmi, ktoré sú pre rastlinu ľahko a úplne dostupné. Fľaša je vyrobená z polyetylénu (bez obsahu PVC a kadmia), recyklovateľného plastu.

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 0.6 kg
Cyklus: Rast
Objem: 0,5L
Použitie: Základná výživa
Pôvod: Minerálne
Systém: Zemina, Kokos, Hydro
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: