CANNA Mono Železo 0,1% Fe 1L

Kód: CFE
Neohodnotené
€12,20 –4 %
cfe
€12,20 –4 % €11,60
Skladom (1 ks)

CANNA MONO ŽELEZO Fe 0.1%

 

Minerálne jednozložkové hnojivo ES

 

Železo plní počet dôležitých funkcií v rastlinnom metabolizme a to ho robí nevyhnutným prvkom. Hrá hlavnú úlohu pri fotosyntéze a má veľký význam pri produkcii chlorofylu. Ďalej má veľký vplyv na fyziologické procesy a na energiu systému.

 

Železo môže byť priamo absorbované, môže byť zmiešané so všetkými hnojivami a je stabilný pri akejkoľvek výške pH. CANNA Železo je perfektný produkt na doplnenie nedostatku železa a k stimulácii rastu a kvetu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Železo je nevyhnutným prvkom pre rastliny; železo hrá, okrem iného, ​​úlohu v chlorofylu a vedúcu úlohu vo fotosyntéze. Okrem toho má dôležitý vplyv na fyziologické procesy a energetickej bilancie.

 

Tekuté železo môže byť okamžite absorbované rastlinou, môže byť zmiešané so všetkými hnojivami a je stabilný pri každej hodnote pH.

aplikácia

 

Možno použiť ako hnojivo železa, okrem iného, ​​v prípade nedostatku železa.

Ako doplnkový prostriedok na stimuláciu rastu a kvetu.

 

dávkovanie

 

Udržiavacia dávka: 1: 1500 => (10 mm / l) 0,75 ml / liter

Mierny nedostatok: 1: 1000 => (15 mm / l) 1 ml / litre

Veľký nedostatok: 1: 500 => (30 mm / l) 2 ml / liter

 

varovanie

 

Dobré hnojivo obsahuje všetky podstatné prvky v správnych rozmeroch. Predávkovanie železa nepoškodí rastlinu, ale bráni vstrebávaniu fosfátov. Preto postupujte opatrne pri stanovení dávok. Fe obsahuje 0,06% železa (0,03% Fe - DTPA a 0,03% fe - EDDHA).

 

Zloženie:

 

Železo (Fe) 0.1%

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 1.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: