CANNA Cure 5L

Kód: CCU5
Neohodnotené
€71,70 –4 %
ccu5
€71,70 –4 % €68,20
Momentálne nedostupné (1 ks)

CANNA CURE

 

Minerálny prípravok na ochranu rastlín ES

 

CANNACURE je prvý produkt firmy CANNA, ktorý kontroluje škodcov rastlín. Liek CANNACURE bol predstavený na veľtrhu Spannabis vo februári 2011 a od tej doby ho oceňuje mnoho užívateľov.

100% prirodzené ničenie škodcov

 

CANNACURE je stimulátor rastu so špeciálnou vlastnosťou - s kontrolou škodcov rastlín ekologickým spôsobom. Používaním prípravku CANNACURE sa môže rastlina sústrediť na produkciu väčších kvetov a vyšších výnosov počas celého pestovania až do zberu.

Detailné informácie

Podrobný popis

CANNA Research Laboratorium vytvorila unikátny produkt s viacerými funkciami:

 

kontroluje škodcov rastlín a obilnú sneť vďaka ekologickým fyzickým vlastnostiam

dodáva výživné látky prostredníctvom listov a udržuje tak rastlinu v patričnej kondícii

 

fyzické pôsobenie

 

Pomocou postreku prípravkom CANNACURE nanesiete druhú prirodzenú vrstvu na Vaše rastliny. Táto vrstva sa postará o to, aby rastliny dostali výživné látky a mohli zároveň ešte stále dýchať. Okrem toho je to lepkavá vrstva, na ktorú sa škodcovia rastlín prilepí. Škodcovia sa potom nedostanú na listy a uhynú, pretože už nemôžu existovať. Preto je dôležité, aby boli listy postriekané ako na vrchnej, tak na spodnej strane.

 

Návod na používanie prípravku CANNACURE

 

Používanie prípravku CANNACURE raz týždenne preventívne zabezpečuje, aby škodcovia nemali kontakt s listami a uhynuli, pretože sa na listy prilepia. Ak zistíte silné napadnutie rastlín napríklad molicami, sviluškami, vlnatky alebo voškami, použite na odstránenie škodcov CANNACURE. Opakovaný postrek jedenkrát za 3 dni postačí pre riešenie ochrany proti škodcom a zabezpečenie, že zmizne. Týmto spôsobom nebude mať žiadnu šancu ani obilná sneť. CANNACURE sa môže používať od začiatku rastu až do zberu a môže sa teda používať ako na jedlé, tak na okrasné porasty. Predídete tým tomu, aby sa škodcovia tesne pred zberom ešte vyvíjali.

Dostupnosť výživných látok

 

CANNACURE uzdravuje vaše rastliny a udržuje ich zdravé, čisté a lesklé, čo prispieva k optimálnej fotosyntéze. Týmto spôsobom sa môžu vaše rastliny sústrediť na svoje vrcholky a kvety. V kombinácii s prípravkom CANNABOOST sa tvoria vrcholky a kvety rýchlejšie a kvalitatívne lepšie. Dostupnosť výživných látok pre vaše rastliny je veľmi dôležitá, aby ste dosiahli lepšie výsledky. CANNAT zaručuje dostupnosť týchto výživných látok, ak budete používať CANNACURE v kombinácii s prípravkom CANNABOOST, PK 13/14 a s obvyklou výživou CANNAT.

Postarajte sa o optimálnu odolnosť

 

Spolu s ostatnými výživnými látkami CANNA a doplnkami sa postará CANNACURE o to, aby vaše rastliny mali k dispozícii dostatok energie na odpudzovanie škodcov rastlín. Miešanie rôznych značiek výživných látok môže priviesť zdravie vašich rastlín do nebezpečenstva. Môže sa to potom prejaviť v nedostatku rastlinnej energie, čím majú choroby väčšiu možnosť napadnúť rastliny v rozhodujúcich momentoch.

Lepší rast a ochrana

 

CANNACURE nie je žiadny prípravok proti škodcom, avšak má jeho vlastnosti. Produkt je biologicky rozložiteľný a môže sa používať bez nosenia ochranných pomôcok. Používaním prípravku CANNACURE ste si nielen istí správnym pestovaním s vysokými výsledkami, ale okrem toho nepoškodzujete životné prostredie a vlastné zdravie. CANNACURE umožňuje potierať prirodzeným spôsobom napadnutia vašich rastlín škodcami a obilnou sneťou.

 

Návod na použitie

Návod na používanie prípravku CANNACURE

 

Dávkovanie: 330 ml na 1 liter vody

Postriekajte rastlinu minimálne raz týždenne až do času zberu

Používajte jemný rozprašovač za účelom zvýšenia účinnosti

Nepripravujte výživy viac, než spotrebujete počas 10 dní

Nepoužívajte zároveň s produktmi obsahujúcimi peroxid vodíka

Nemiešajte s inými produktmi než s vodou

CANNACURE možné používať s inými výživnými prostriedkami

 

Ostatné pokyny

 

Pred použitím obsah fľaše dobre pretrepte

Uchovávajte prípravok uzavretý na tmavom, pred mrazom chránenom mieste

Uchovávajte mimo dosahu detí

 

Záruka

 

Obal je zhotovený zo 100% polyetylénu (bez PVC a kadmia), ľahko rozložiteľného plastu, ktorý je zároveň recyklovateľný.

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 5.5 kg
Cyklus: Kvet
Objem: 5L
Použitie: Ochrana, Výživa
Pôvod: Minerálne
Systém: Zemina, Kokos, Hydro
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: