CANNA Boost 5L

Kód: CB5
Neohodnotené
€306,40 –4 %
cb5
€306,40 –4 % €291,10
Ihneď k odberu v predajni (1 ks)

CANNA BOOST

 

Ľudia v spoločnosti CANNA majú našu obľúbenú rastlinu v krvi. Už v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch, keď sme v Holandsku pestovali väčšinou provizórne vonku, boli zakladatelia spoločnosti CANNA priekopníkmi a pracovali s rastlinami vedecky. Ich univerzitné vzdelanie v oblasti biológie, chémie a agronómie doplnené 30-ročnými skúsenosťami a láskou k rastlinám urobilo zo spoločnosti CANNA to, čím je dnes "nespornou jednotkou v tomto odvetví". Spoločnosť CANNA bude aj naďalej inovovať a usilovať sa vyrábať kvalitatívne najlepšie možné výrobky.

 

Spoločnosť CANNA RESEARCH sa od začiatku deväťdesiatych rokov zaoberá výskumom zameraným na hľadanie látok, ktoré stimulujú rastliny. To zahŕňalo aj nasadenie stimulátorov rastlín zo záhradníckeho sektora, ktoré už existovali; tieto produkty však neponúkali žiadne výhody pre spôsob pestovania. Koncom deväťdesiatych rokov a začiatkom roka 2000 predstavili rôzne značky svoje produkty na stimuláciu rastlín v Holandsku. Bez ohľadu na to, či boli účinné alebo nie, medzi pestovateľmi sa vytvoril pozitívny pocit týkajúci sa týchto výrobkov. Boostery boli vnímané ako dôležitý článok v pestovateľskom cykle. Nie všetky boostery však priniesli pozitívne výsledky!

Detailné informácie

Podrobný popis

Aktivity spoločnosti CANNA RESEARCH sa zameriavali na zvýšenie rýchlosti metabolických procesov v bunkách rastlín. To ovplyvňuje chuť, väčšiu produkciu cukru a zvyšuje úrodu. Ďalší výskum bol inšpirovaný a podporovaný želaniami pestovateľov spoločnosti CANNA, ktorí skutočne chceli mať booster najvyššej kvality a dovtedy používali len PK 13/14; minerály, ktoré stimulujú kvitnutie.

 

Roky výskumu zameraného na nájdenie účinného produktu, ktorý by rastliny povzbudil, nakoniec priniesli ovocie. Výskum spoločnosti Cannas viedol k vývoju prípravku Canna Boost Accelerator, ktorý bol začiatkom roka 2006 uvedený na trh v Holandsku a v celej Európe. Ide o výrobok, ktorý sa od existujúcich boosterov odlišuje v každom ohľade.

 

Kombinácia CANNABOOST Accelerator a PK 13-14 zabezpečuje vyššiu úrodu. PK 13/14 poskytuje rastline dodatočné minerálne látky na kvitnutie, zatiaľ čo Boost Accelerator zabezpečuje, že tieto prvky sa využívajú na premenu väčšieho množstva organických látok, vďaka čomu sú vrcholce plnšie a krajšie.

 

Rozhodnutie o použití prípravku Booster by sa malo dôkladne zvážiť. Prečo?

 

Skutočnosť, že booster produkty znamenajú vyššie náklady, okamžite vytvára vzorec očakávania. Keďže spoločnosť CANNA sa úprimne usiluje tieto očakávania poctivo naplniť, odporúčame našim pestovateľom, aby vzali do úvahy nasledujúce tipy, aby sa vyhli sklamaniu.

 

Ak je vaša úroda nižšia ako priemerná (v miestnom obchode s hydropóniou vám povedia, aká je priemerná úroda pre jednotlivé plodiny/typy plodín), najprv investujte do pestovateľskej miestnosti, ktorá má optimálne podmienky. Výnos môže počas pestovateľského cyklu obmedziť mnoho faktorov. Zvážte nasledujúce faktory:

 

nesprávna stratégia dávkovania vody;

nesprávne dávkovanie krmiva (nesprávne EC/pH);

problémy s klímou a osvetlením;

rastlinný materiál;

choroby.

 

Najprv preskúmajte, aké by mohli byť obmedzujúce faktory, a pokúste sa nájsť riešenia. To zaručene prinesie vyššie výnosy. O posilňovači by ste mali uvažovať až vtedy, keď celý systém funguje optimálne.

 

Pestovatelia konopy hovoria pozitívne, pokiaľ ide o ich prvé skúsenosti s prípravkom Canna Boost Accelerator. Tento produkt pridáva konope a najmä konečnému produktu viditeľnú hodnotu: výrazne vyššie výnosy, dužinaté plody, plnšiu chuť, lepší imunitný systém a jeho použitie je ideálne v kombinácii s Canna PK 13/14.

 

 

Návod na použitie

Ako používať CANNABOOST Accelerator

 

Fľašu pred použitím pretrepte

Použite riedenie 1: 500 (20 ml na 10 litrov vody) od chvíle, kedy sa začnú objavovať kvety

Pre maximálnu tvorbu kvetov môžete použiť riedenie 1: 250 (40 ml na 10 litrov vody)

Nemiešajte CANNABOOST s produktmi, ktoré obsahujú peroxid vodíka (H202)

Spotrebujte namiešaný roztok do 4 dní

CANNABOOST možné použiť pre ručné zalievanie, kvapôčkovou závlahu, alebo ako listovú výživu

CANNABOOST funguje najlepšie spolu s produktmi CANNAT, ale môžete ho použiť aj s inými hnojivami

Určiť presné dávkovanie vám pomôže náš kalkulátor

 

Skladovanie, bezpečnosť a ďalšie informácie

 

Skladujte v uzavretom obale v tme a chráňte pred mrazom

Uchovávajte mimo dosahu detí

Fľaša je vyrobená z polyetylénu (neobsahuje PVC ani kadmium) a je recyklovateľná

 

Záruka

 

CANNAT pracuje len s vysoko kvalitnými nutrientami a cheláty, ktoré sú bezprostredne a kompletne dostupné pre rastlinu. Fľaša je vyrobená z Polyetylénu (PVC a bez kadmiom), čo je recyklovateľný plast ľahko podliehajúci rozpadu.

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 5 kg
Cyklus: Kvet
Objem: 5L
Použitie: Stimulátor/Aktivátor
Pôvod: Minerálne
Systém: Zemina, Kokos, Hydro
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: