BIOBIZZ Top Max 1L

Kód: BBTM1
Neohodnotené
€35,90 –7 %
bbtm1
€35,90 –7 % €33,20
Momentálne nedostupné

BIOBIZZ TOP MAX


Chuť, vôňa
a výnos na vrchole

 

Živiny, humínové a fluvokiseliny v ideálnej kombinácii na zvýšenie chuti, vône ako aj výnosu úrody.

Top Max je možné pridávať do živného roztoku s inými výživami alebo do čistej vody určenej na zálievku. Používajte v kvetovej fáze rastlín. Produkt je vhodný pre všetky substráty, aj hydroponické systémy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo je Top-Max?
Existujú tri vynikajúce dôvody, prečo používať tento 100% organický stimulátor kvitnutia. Po prvé, obsahuje zložky, ktoré môžu pomôcť zvýšiť skutočnú veľkosť a hmotnosť kvet
ov a plodov. Po druhé, zlepšuje sa príjem živín. A po tretie, rastliny pestované s Top-Maxom majú za následok sladšiu a jemnejšiu chuť úrody.
To, ako aktivuje tok živín, v podstate závisí od toho, ako dokáže v pôde uvoľniť minerály vápnik, železo a horčík, ktoré stimulujú metabolizmus rastliny.

Výhody humínových a fulvokyselín v Top-Maxe
Top-Max je neuveriteľne účinný vďaka humínovým kyselinám, ktoré obsahuje. Hlavným zdrojom týchto kyselín je starobylá látka v pôde nazývaná leonardit. Ten pochádza z prehistorických stromov a vegetácie, ktoré prekvitali v období karbónu pred 300 miliónmi rokov.

Fulvokyseliny majú tiež osobitné vlastnosti, ktoré prispievajú k zdravému rastu kvetov. Tieto kyseliny sa získavajú z mimoriadne bohatých zdrojov humátových nánosov, ktoré sa nachádzajú hlboko v zemi. Ich prirodzený elektrický náboj priťahuje živiny a minerály prítomné v mikrobiologickom základe pôdy aj v aplikovaných organických hnojivách.
Humínové a fulvokyseliny spoločne zvyšujú energiu v starých rastlinných bunkách a zároveň stimulujú tvorbu nových.

Ako ho používať?
Top-Max možno používať počas celého obdobia kvitnutia a obzvlášť dobre funguje v kombinácii so substrátovými zmesami Biobizz.

V prvých týždňoch kvitnutia odporúčame dávku 1 ml na liter vody. S blížiacim sa zberom a pred preplachovaním môžete dávku zvýšiť na 4 ml na liter vody. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov dodržiavajte náš oficiálny rozpis živín.

 

Tipy:

Stiahnite si plán pestovania BIOBIZZ pre najlepšie použitie a správne dávkovanie.

 

Charakteristiky:

NPK hnojivo (2-2-1)

 

Zloženie:

Dusík (N) 0,2%

Fosfor (P2O5) 0,2%

Draslík (K20) 0,1%

Železo (Fe) 0,01%

Zinok (Zn) 0,003%

Bór 0,01%

 

Dávkovanie: 1-4 ml na jeden liter vody. Používajte pri každej zálievke. Používajte ako prísadu do bežného živného roztoku počas kvetovej fázy rastlín. Podporuje bohatú tvorbu kvetov. Vhodný pre všetky substráty.

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše.

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

 

Renomovaný Holandský výrobca: https://www.biobizz.com/

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 1.1 kg
Aplikácia: Zálievka
Cyklus: Kvet
Objem: 1L
Použitie: Stimulátor/Aktivátor
Pôvod: Organické
Systém: Zemina, Kokos, Hydro
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: