BIOBIZZ Root Juice 10L

Kód: BBRJ10
Neohodnotené
€410 –15 %
bbrj10
€410 –15 % €348,50
Na dotaz

BIOBIZZ ROOT JUICE

 

Prvý krok k úžasnej úrode

RootJuice je možné pridávať do bežných živných roztokov alebo do pôdy formou zálievky. Vhodný pre použitie do kvetovej fázy rastlín. Aktivuje a stimuluje mikroorganický život okolo koreňovej sústavy a podporuje bohatý rast koreňov. Vhodný pre všetky substráty, či hydroponické systémy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo je Root·Juice?
Root-Juice, ktor
ý je vyrobený výlučne z rastlinných zložiek a určený pre ekologické záhradníctvo, kombinuje dve úžasné prírodné látky: prvotriednu kyselinu humínovú a morské riasy. Je špeciálne vyvinutý na podporu intenzívneho rozvoja koreňov a posilnenie prirodzeného biologického života, ktorý obklopuje a podporuje koreňový systém vašej rastliny. Root-Juice od začiatku pomáha pri počiatočnej fáze zakoreňovania, ako aj pri raste rastlín, ktoré už zakorenili. Vďaka tomu je rastlina lepšie pripravená na rýchle vstrebávanie živín - výsledkom je silná, odolná úroda a zaručená dobrá úroda pre všetkých pestovateľov rastlín.

Ako ho používať?
Root-Juice je ideálny na pridávanie do pôdy, rašelinových a kokosových zmesí, ako aj na zabezpečenie zaručenej ochrany koreňov pri hydroponických alebo aeroponických systémoch.

Ak používate substráty All-Mix alebo Light-Mix, najlepšie je rastliny počas prvého týždňa (týždňov) kŕmiť prípravkom Root-Juice, pretože ide o rozhodujúce obdobie pre zdravé zakorenenie.
Biobizz odporúča dávku 1 až 4 ml Root-Juice na liter vody.

Tipy:

Stiahnite si plán pestovania BIOBIZZ pre najlepšie použitie a správne dávkovanie.

 

Charakteristiky:

NPK hnojivo (2-2-1)

 

Zloženie:

Dusík (N) 0,2%

Fosfor (P2O5) 0,2%

Draslík (K2O) 0,1%

Železo (Fe) 0,012%

Zinok (Zn) 0,004%

Meď (Cu) 0,0018%

 

Dávkovanie: 1-4 ml na jeden liter vody. Používajte pri každej zálievke ako prísadu do živného roztoku. Môžete aplikovať až do začiatku kvetovej fázy rastlín. Aktivuje a stimuluje mikroorganický život v okolí koreňového systému a podporuje bohatý rast koreňov.

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše.

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodoupo dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

 

Renomovaný Holandský výrobca: https://www.biobizz.com/

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 11 kg
Aplikácia: Zálievka
Cyklus: Zakoreňovanie
Objem: 10L
Použitie: Korene
Pôvod: Organické
Systém: Zemina, Kokos, Hydro
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: