BIOBIZZ Leaf Coat 5L

Kód: BBLC5N
Neohodnotené
€87,90 –10 %
bblc5n
€87,90 –10 % €79,10
Na dotaz

BIOBIZZ LEAF COAT


100 % organická ochrana proti škodcom a teplotným zmenám

Je vyrobený z prírodného latexu, ktorý bol pôvodne vyvinutý na zabránenie odparovania, a vytvára na listoch priepustnú, samovoľne odbúrateľnú bariéru, ktorá však stále prepúšťa vzduch a svetlo.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo je Leaf-Coat?
Leaf-Coat je prípravok pripravený na použitie, ktorý posilňuje a chráni rastliny pred nežiaducim hmyzom a škodlivými hubami na listoch.

Prečo Leaf-Coat ponúka lepšiu ochranu za všetkých podmienok?
Ak je atmosféra príliš horúca a vlhká (nad 28 ºC), Leaf-Coat pomáha zabrániť tomu, aby rastlina strácala príliš veľa vody odparovaním. Zároveň prirodzená latexová vrstva, ktorú vytvára okolo listov, pomáha rastline dýchať a zabraňuje jej ""poteniu"". Keď potom teplota klesne, napríklad v zimných mesiacoch, Leaf-Coat chráni pred chladom tým, že pomáha udržiavať teplotu listov.

Ako ekologická alternatíva k pesticídom nemôže byť Leaf-Coat vhodnejší a bezpečnejší na použitie. Zníženie potreby používania pesticídov tiež šetrí peniaze. A na rozdiel od syntetických a toxických prípravkov má príjemnú vôňu a nedráždi. Keďže Leaf-Coat sa nevstrebáva do listov, neovplyvňuje ani chuť ovocia.

Ako ho používať?
Leaf-Coat nie je potrebné miešať s vodou - jednoducho ho aplikujte priamo z fľaše, najlepšie z rozprašovača. Listy a kvety úplne postriekajte a postup opakujte približne dvakrát týždenne až do štrnástich dní pred koncom obdobia kvitnutia.

V priebehu niekoľkých hodín po aplikácii sa na listoch vytvorí veľmi tenká elastická vrstva - 1,5 mikrónu hrubá. Jej priaznivé účinky trvajú až dva týždne, kým sa prirodzene nerozloží pôsobením svetla alebo slnečného žiarenia.

 

Tipy:

Stiahnite si plán pestovania BIOBIZZ pre najlepšie použitie a správne dávkovanie.

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše.

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

 

Renomovaný Holandský výrobca: https://www.biobizz.com/

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 5 kg
Aplikácia: Postrek
Cyklus: Rast, Kvet
Objem: 5L
Použitie: Ochrana
Pôvod: Organické
Systém: Zemina, Kokos, Hydro
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: