BIOBIZZ Fish Mix 0,5L

Kód: BBFM05
Neohodnotené
€6,90 –5 %
bbfm05
€6,90 –5 % €6,55
Ihneď k odberu v predajni (3 ks)

BIOBIZZ FISH MIX

 

Rastové organické hnojivo

 

Kompletná tekutá výživa pre rastliny. Používajte výhradne pre substráty počas celého vegetačného obdobia rastlín. Produkt je možné aplikovať aj ako postrek na listy. Veľmi vhodné pre pestovanie rastlín vo vonkajšom prostredí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo je Fish-Mix?

Táto bohatá infúzia organickej rybej emulzie zo Severného mora zmiešaná s extraktom z holandskej cukrovej repy pomáha urýchliť rast všetkých živých organizmov v substráte. Stimuluje tiež produkciu mikroorganizmov a užitočných baktérií vo všetkých typoch pôdy a substrátov na báze koksu. A je dobré vedieť, že v súlade s našimi prísnymi požiadavkami ekologického poľnohospodárstva sa Fish-Mix neextrahuje kyselinami ani nestabilizuje BHT (butylovaným hydroxytoluénom) - syntetickým konzervačným prostriedkom.

 

Ako ho používať?

Fish-Mix môžete používať na všetky vonkajšie rastliny počas prvých fáz rastu a v období kvitnutia až do zberu. Už po niekoľkých dňoch používania premení nekvalitnú zeminu na bohatú, tučnú pôdu - plnú prírodných minerálov, po ktorých vaše rastliny túžia. Je tiež dostatočne jemný na to, aby sa dal použiť v prvých fázach života rastliny alebo nastriekať priamo na listy počas vegetačného cyklu. Používajte najmä pre rastliny pestované v pôdnych substrátoch počas rastovej fázy. Produkt je vhodný pre pestovanie rastlín a plodín vo vonkajšom prostredí. Pridávajte do každej zálievky. Na dosiahnutie najlepších výsledkov postupujte podľa našej tabuľky uvedenej na obale.

 

Dávkovanie a použitie:

Ak chcete kombinovať Fish-Mix so svojím All-Mixom, potom vám odporúčame odmerať dávku 1 ml na liter vody. V prípade zmesi Light-Mix zvýšte množstvo na 2-4 ml dávky na liter vody. Pri postreku dávkujte 1-2 ml na jeden liter vody. Aplikujte na vrchnú i spodnú časť listov.

 

Tipy:

Stiahnite si plán pestovania BIOBIZZ pre najlepšie použitie a správne dávkovanie.

 

Charakteristiky:

NPK hnojivo (6-2-4)

 

Zloženie:

Dusík (N) 6,0%

Amoniak (NH4) 3,2%

Nitrát (NO3) 2,8%

Fosfor (P205) 2,0%

Draslík (K2O) 4,0%

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše.

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodoupo dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

 

Renomovaný Holandský výrobca: https://www.biobizz.com/

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 0.7 kg
Aplikácia: Zálievka + postrek
Cyklus: Rast + kvet
Objem: 0,5L
Použitie: Základná výživa
Pôvod: Organické
Systém: Zemina, Kokos
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: