BIOBIZZ Bio Up 1L

Kód: 3469
Neohodnotené
€16,90 –7 %
bbphp1
€16,90 –7 % €15,60
Momentálne nedostupné

BIOBIZZ BIO UP


Vyššie pH jednoduchým, kontrolovaným a neškodným spôsobom

Čo je Bio-Up?
Bio-Up bol navrhnutý špeciálne pre sektor ekologického poľnohospodárstva. Korekcia pH prirodzeným spôsobom je nevyhnutná na to, aby rastliny absorbovali maximálne množstvo živín. Prírodné zloženie prípravku Bio-Up umožňuje rýchlu úpravu pH akéhokoľvek typu substrátu a pre akýkoľvek typ plodiny bez poškodenia pôdneho mikroživota.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bio-Up je prípravok na báze humínových kyselín získaných z prírodných zdrojov, špeciálne navrhnutý pre pestovateľov, ktorí chcú vo svojom pestovaní zachovať všetko organické, od semienka až po úrodu. Je navrhnutý tak, aby dokonale spolupracoval s živinami Biobizz a mohol sa používať pri každej zálievke. Je vhodný na použitie počas obdobia rastu aj kvitnutia.

Prečo si vybrať Bio-Up?
Bio-Up sa môže používať počas vegetácie aj počas kvitnutia, v každej zálievke a v kombinácii s každým substrátom alebo tekutým produktom Biobizz.
Bio-Up neobsahuje žiadne silné kyseliny. To znamená, že tento 100% organický regulátor pH nepoškodzuje mikroživot substrátu.

Udržujte všetko organické v pestovaní, od semienok až po úrodu!

Ako ho používať?
Zmiešajte potrebné živiny Biobizz a zmerajte pH zmesi. Aplikujte 0,1 ml Bio-Up na zvýšenie pH o 0,1 bodu. Pridajte potrebné množstvo Bio-Up, miešajte 10 sekúnd a opäť zmerajte hodnotu pH. Pokračujte v pridávaní Bio-Up, až kým nedosiahnete optimálny rozsah pH 6,2 - 6,5, a ste pripravení dať živnú zmes svojim rastlinám.

 

Tipy:

Stiahnite si plán pestovania BIOBIZZ pre najlepšie použitie a správne dávkovanie.

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše.

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

 

Renomovaný Holandský výrobca: https://www.biobizz.com/

Dodatočné parametre

Kategória: BIOBIZZ
Hmotnosť: 1.1 kg
Aplikácia: Zálievka
Cyklus: Rast, Kvet
Objem: 1L
Použitie: Regulácia pH
Pôvod: Organické
Systém: Zemina, Kokos, Hydro
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: