BIOBIZZ Bio Down 0,25L

Kód: BBPM025
Neohodnotené
€5,90 –2 %
bbphmin025
€5,90 –2 % €5,75
Ihneď k odberu v predajni (4 ks)

BIOBIZZ BIO DOWN

 

Zníženie pH bez zníženia výživnej hodnoty substrátu

 

Čo je Bio-Down?

Bio-Down bol navrhnutý špeciálne pre sektor ekologického poľnohospodárstva. Korekcia pH prirodzeným spôsobom je nevyhnutná na to, aby rastliny absorbovali maximálne množstvo živín. Prírodné zloženie Bio-Down umožňuje rýchlu úpravu pH akéhokoľvek typu substrátu a pre akýkoľvek typ plodiny bez poškodenia pôdneho mikroživota.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bio-Down je vodný roztok vyrobený z kyseliny citrónovej, ktorá sa prirodzene nachádza v rôznych citrusových plodoch, napríklad v citrónoch. Je navrhnutý tak, aby dokonale spolupracoval s živinami Biobizz a mohol sa používať pri každom zalievaní. Je vhodný na použitie počas obdobia rastu aj kvitnutia.

 

Prečo si vybrať Bio-Down?

Bio-Down sa môže používať počas vegetácie aj kvitnutia, pri každej zálievke a v kombinácii s každým substrátom alebo tekutým produktom Biobizz.

 

Bio-Down neobsahuje žiadne silné kyseliny. To znamená, že tento 100 % organický regulátor pH nepoškodzuje mikroživot substrátu.

 

Udržujte v pestovaní všetko organické, od semienok až po úrodu!

 

Ako ho používať?

Zmiešajte potrebné živiny Biobizz a zmerajte pH zmesi. Aplikujte 0,1 ml Bio-Down na zníženie pH o 0,5 bodu. Pridajte potrebné množstvo Bio-Down, miešajte 10 sekúnd a opäť zmerajte hladinu pH. Pokračujte v pridávaní Bio-Down, kým nedosiahnete optimálny rozsah pH 6,2 - 6,5 a budete pripravení dať živnú zmes svojim rastlinám.

 

Tipy:

Stiahnite si plán pestovania BIOBIZZ pre najlepšie použitie a správne dávkovanie.

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše.

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

 

Renomovaný Holandský výrobca: https://www.biobizz.com/

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 0.3 kg
Aplikácia: Zálievka
Cyklus: Rast, Kvet
Objem: 0,25L
Použitie: Regulácia pH
Pôvod: Organické
Systém: Zemina, Kokos, Hydro
Zložky: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: