BIOBIZZ Bio Heaven 10L

Kód: BBBH10
Neohodnotené
€499 –14 %
bbbh10
€499 –14 % €424,20
Na dotaz

BIOBIZZ BIO HEAVEN

 

100% organický stimulátor metabolizmu

 

BioHeavene extrémne zvyšuje množstvo minerálov v pôde. Rastlina je bežne schopná absorbovať 5 - 10% minerálov, no pri použití energy boostru BioHeaven sa môže táto schopnosť zvýšiť až na 95%. Vhodný pre všetky pôdne substráty, či hydroponické systémy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo je Bio-Heaven?
Vaše rastliny sa budú tešiť na úplnú a všestrannú nirvánu s Bio-Heaven. Obsahuje starostlivo vybrané biologické stimulátory, ako sú aminokyseliny - základné stavebné prvky pre bielkoviny a enzýmy, ktoré sú nevyhnutné pre štruktúru a metabolizmus rastlín.

Výsledkom je, že tento špeciálne vyvinutý energetický stimulátor nielen zlepšuje účinky a translokáciu živín vo všetkých listových postrekoch a hnojivých zmesiach - ale zbavuje sa aj toxínov prostredníctvom posilnenia antioxidačného systému rastliny a obnovuje produkciu chlorofylu.

Výhody Bio-Heaven
Bio-Heaven stimuluje enzymatickú aktivitu a rýchlu absorpciu živín, pričom zvyšuje chelát základných makro- a mikroživín. Rastliny sú tiež schopné udržať si viac vlhkosti a v dôsledku toho zažívajú menší stres z vlhkosti.

Bio-Heaven tiež poskytuje vynikajúci zdroj kyseliny uhličitej pre mikroorganizmy v pôde. V konečnom dôsledku sa plodiny vyvíjajú lepšie a vy sa môžete tešiť na kvalitnejšiu úrodu.

Ako ho používať?
Bio-Heaven môžete používať počas celého obdobia pestovania a kvitnutia na každom type substrátu, kokosovej zmesi alebo hydroponických systémoch. Pri použití All-Mix alebo Light-Mix je ideálne začať s dávkou 2 ml a pomaly ju zvyšovať na 5 ml na 1 liter vody. Na dosiahnutie najlepších výsledkov postupujte podľa nášho oficiálneho rozpisu živín.

Tipy:

Stiahnite si plán pestovania BIOBIZZ pre najlepšie použitie a správne dávkovanie.

 

Charakteristiky:

NPK hnojivo (5-1-1)

 

Zloženie:

Dusík (N) 0,91%

Fosfor (P) 0,18%

Draslík (K) 0,24%

Vápnik (Ca) 0,28%

Magnézium (Mg) 0,20%

Železo (F) 0,017%

Mangán (Mn) 0,001%

Zinok (Zn) 0,002%

Bróm (B) 0,018%

Meď (Cu) 0,001%

Molybdén (Mo) 0,0001%

 

Dávkovanie: 2-5 ml na jeden liter vody. Používajte pri každej zálievke. Používanie ukončite dva týždne pred zberom.

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše.

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

 

Renomovaný Holandský výrobca: https://www.biobizz.com/

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 10.7 kg
Aplikácia: Zálievka
Cyklus: Kvet
Objem: 10L
Použitie: Základná výživa + aditíva
Pôvod: Organické
Systém: Zemina, Kokos, Hydro
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: