BIOBIZZ Bio Grow 10L

Kód: BBBG10
Neohodnotené
€88,90 –12 %
bbbg10
€88,90 –12 % €77,80
Na dotaz

BIOBIZZ BIO GROW

 

Organické tekuté hnojivo

 

Kompletná tekutá výživa rastlín určená pre použitie počas celého vegetačného obdobia rastlín.

Prírodné cukry a draslík v Bio-Grow aktivujú bakteriálnu flóru v substráte a zaručujú vám bohatú úrodu lahodne sladkých plodov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo je Bio-Grow?

 

Toto tekuté rastové hnojivo môžete aplikovať na väčšinu typov pôdy a substrátových zmesí. Jeho základom je 100 % holandský organický extrakt z cukrovej repy - všeobecne známy ako vinasse. Tento vedľajší produkt pri premene cukrovej repy alebo cukrovej trstiny na cukor vzniká prirodzeným procesom fermentácie. Škroby v cukre sa potom spracujú pomocou enzýmov na glukózu, ktorá spolu s ďalšími rastlinnými živinami pomáha vytvárať bohatý zdroj potravy pre pôdne mikroorganizmy, čím sa zvyšuje ich populácia pre produktívnejšiu pôdu.

 

Ako ho používať?

 

Bio-Grow je kompletné hnojivo, ktoré môžete používať počas celého obdobia pestovania. Začnite s ním hneď, ako sa objavia prvé listy, až keď je rastlina vysoká 10 - 15 cm. Potom pokračujte v používaní Bio-Grow až do konca produkcie ovocia.

 

Dávkovanie: 2 – 4 ml na 1L vody. Používajte pri každej zálievke.

 

Zloženie:

Dusík (N) 8.0%

Amoniak (NH4) 4,0%

Nitrát (NO3) 4,0%

Fosfor (P2O5) 2,0%

Draslík (K2O) 6,0%

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše.

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodoupo dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

 

Renomovaný Holandský výrobca: https://www.biobizz.com/

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 13.2 kg
Aplikácia: Zálievka
Cyklus: Rast, Kvet
Objem: 10L
Použitie: Základná výživa
Pôvod: Organické
Systém: Zemina, Kokos
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: