BIOBIZZ All-Mix 20L

Kód: BBAM20
Neohodnotené
€10,90 –10 %
BIZLIALL50
€10,90 –10 % €9,80
Ihneď k odberu v predajni (5 ks)

All-Mix je silno predhnojená pôdna zmes. Bol navrhnutý tak, aby napodobňoval úrodnú vonkajšiu pôdu s úplným mikroaktívnym ekologickým systémom, ale takým spôsobom, aby mal dostatok energie na udržanie bujného rastu rastlín počas niekoľkých týždňov bez potreby dodatočného prísunu hnojív.

Detailné informácie

Podrobný popis

All-Mix je silno predhnojená pôdna zmes. Bol navrhnutý tak, aby napodobňoval úrodnú vonkajšiu pôdu s úplným mikroaktívnym ekologickým systémom, ale takým spôsobom, aby mal dostatok energie na udržanie bujného rastu rastlín počas niekoľkých týždňov bez potreby dodatočného prísunu hnojív. All·Mix vytvára úrodné podmienky na pestovanie počas celého roka. Jediné, čo musíme urobiť, je poskytnúť dokonalé prostredie, ktoré povzbudí rastliny k rozkvetu.

Ako používať All-Mix

Pred použitím substrát zvlhčite a nechajte cca 36 hodín odpočívať, aby sa aktivovali biologické živiny a mikrobiologický život. Substrát Biobizz Allmix je vhodný pre presádzanie rastlín, pre rastliny náročné na výživu a tiež pre všetkých pestovateľov, ktorí sa spočiatku moc nechcú o rastliny starať. Substrát nechajte vždy medzi jednotlivými zálievkami vyschnúť. Rovnako ako rastliny dýchajú, tak aj tento substrát potrebuje dýchať. All Mix sa vyrába z 20% rašelinníka, 35% záhradnej rašeliny, 10% organického hnojiva (wormhumus), 30% perlitu a 5% BioBizz Pre-Mix (prírodné sypké hnojivo typu NPK). Odporúčame kombinovať s hnojivami a doplnkami Biobizz.

Hodnota pH a EC 

Produkty Biobizz neboli vyrobené s minerálnymi soľami, ale iba s organickými prvkami. Tieto organické prvky nie je možné merať. Prvky však majú samoregulačný systém, ktorý udržiava hodnoty na tej správnej úrovni.

Technické údaje 

Hmotnosť: 14 kg
Balenie: 50L   

Dodatočné parametre

Kategória: Biobizz
Hmotnosť: 5 kg
Obsah balenia: 20 L

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: