BIOBIZZ Alg A Mic 0,5L

Kód: BBALG05
Neohodnotené
€11,90 –5 %
bbalg05
€11,90 –5 % €11,30
Momentálne nedostupné

BIOBIZZ ALG A MIC

 

100 % ekologický spôsob, ako znížiť stres a zvýšiť produktivitu rastlín

 

Prípravok obsahuje koncentrát z lisovaných rias ktoré sa lisujú za studena. Rastlinám zaisťuje širokú škálu mikroživin, vitamínov, aminokyselin a hormónov rastlinného pôvodu a tak podporuje ich vitalitu. Zlepšuje odolnosť voči chorobám a listom dodáva peknú sýto zelenú farbu. Tento produkt je možné použiť ako doplnok k bežným živinám. Vhodný pre použitie počas celého vegetačného obdobia rastlín. Aplikuje sa v zálievke alebo v postreku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo je Alg-A-Mic?
Rastliny bez stresu a spokojné vo všeobecnosti produkujú väčšie plody. A Alg-A-Mic prichádza na pomoc, ak trpia nadmernou výživou, nedostatkom, chorobami alebo teplotnými výkyvmi. Zabezpečuje tiež zelené listy tým, že stimuluje vstrebávanie chlorofylu.

Výťažky z morských rias v Alg-A-Mic
Už 3000 rokov pred naším letopočtom sa morské riasy zbierali ako potravina, liek a hnojivo. Alg-A-Mic sa vyrába z vysokokvalitného, 100 % organického koncentrátu morských rias, ktorý sa získava lisovaním za studena, a nie chemickými rozpúšťadlami. Táto vysoká úroveň prirodzenej výživy uspokojuje celé spektrum potrieb rastlín, čoho výsledkom je množstvo sviežich zelených listov.

Ako ho používať?
Alg-A-Mic je revitalizačný prípravok, ktorý obsahuje nízku úroveň NPK (dusík, fosfor a draslík) - vďaka čomu nie je možné predávkovanie.
Možno ho pridávať do každého substrátu počas obdobia kvitnutia a rastu.

Dávkovanie a použitie:
Odporúčame odmerať dávku 1 - 4 ml Alg-A-Mic na 1 liter vody, ale pre dosiahnutie najlepších výsledkov dodržiavajte náš oficiálny rozpis živín.

Tipy:

Stiahnite si plán pestovania BIOBIZZ pre najlepšie použitie a správne dávkovanie.

 

Charakteristiky:

NPK hnojivo (1-1-1)

 

Zloženie:

Dusík (N) 0,1 %

Fosfor (P2O5) 0,1 %

Draslík (K2O) 0,1 %

Vápnik (Ca) 0,2 %

Magnézium (Mg) 0,1 %

 

Dávkovanie: 1-4 ml na jeden liter vody. Pri postreku 1-3 ml na jeden liter vody. Aplikujte na vrchnú aj spodnú časť listov. Používajte ako doplnok k bežným živinám alebo len s čistou vodou počas celého vegetačného obdobia rastlín.

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše.

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

 

Renomovaný Holandský výrobca: https://www.biobizz.com/

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 0.6 kg
Aplikácia: Zálievka + postrek
Cyklus: Kvet
Objem: 0,5L
Použitie: Stimulátor/Aktivátor
Pôvod: Organické
Systém: Zemina, Kokos, Hydro
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: