BIOBIZZ Acti Vera 0,25L

Kód: BBAV025
Neohodnotené
€8,90 –4 %
bbav025
€8,90 –4 % €8,50
Ihneď k odberu v predajni (3 ks)

BIOBIZZ ACTI VERA

 

Filozofia "Rastliny pre rastliny" v praxi

 

Acti Vera, predtým známa ako ProductX, je unikátnym produktom BioBizz a jeho hlavnou zložkou je rastlina aloe vera. ACTIVERA je organický rastlinný aktivátor, ktorý chráni imunitný systém, zrýchľuje metabolizmus a vylepšuje absorpciu živín. Aloe vera je známa svojou hydratačnom a detoxikačnou schopnosťou.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo je Acti-Vera?
Acti-Vera bola navrhnutá na ochranu imunitného systému, zvýšenie metabolizmu a zlepšenie vstrebávania živín u všetkých druhov rastlín. Uvedenie našej teórie "rastliny pre rastliny" do života
Zdravé, svieže, antibakteriálne, čistiace, detoxikačné, kozmetické a starostlivosť o pleť - to všetko sa vám vybaví pri pomyslení na aloe vera. Tak sme si povedali: ak robí zázraky s ľudskou pokožkou, možno jej kúzlo bude fungovať aj s rastlinami?

Po dôkladnom výskume, v ktorom sme skúšali najlepšiu kombináciu zložiek, ktoré sa pridávajú k extraktu z aloe vera, sme sa rozhodli pre konečný produkt: Acti-Vera.
Najdôležitejším rozdielom medzi našimi ostatnými produktmi Biobizz, ktoré sa získavajú zo zeme alebo mora, a Acti-Vera je, že tento nový produkt pochádza "z rastliny, pre rastlinu". Alebo inak povedané - "rastliny pre rastliny"!

Prečo si vybrať Acti-Vera?
Vďaka Acti-Vera sú rastliny silnejšie a zdravšie, a to zvnútra aj zvonku. Chráni a aktivuje imunitný systém, zvyšuje klíčivosť a metabolizmus rastlín - rozkladá cukry a zvyšuje vstrebávanie živín. Je to naozaj super prírodný energetický produkt pre rastliny - a je 100 % vegánsky.

Ako ho používať?
Acti-Vera je veľmi univerzálny. Môže sa používať v interiéri aj exteriéri, na potravinárske plodiny, sadenice, trvalky a okrasné rastliny počas vegetatívnej a kvetnej fázy na stimuláciu rastu a kvitnutia. Biobizz odporúča dávku
2-5 ml Acti-Vera na 1 liter vody na zalievanie z kanvy alebo 1-2 ml na liter vody ako listový postrek.

Tipy:

Stiahnite si plán pestovania BIOBIZZ pre najlepšie použitie a správne dávkovanie.

 

Charakteristiky:

Stopové prvky

Zloženie:

Magnézium (Mg) 0,01%

Meď (Cu) 0,00003%

Mangán (Mn) 0,0003%

Zinok (Zn) 0,000007%

Železo (F) 0,0035%

Bróm (B) 0,0002%

Molybdenum (Mo) 0,00003%

pH: 4.15

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše.

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

 

Renomovaný Holandský výrobca: https://www.biobizz.com/

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 0.3 kg
Aplikácia: Zálievka + postrek
Cyklus: Rast, Kvet
Objem: 0,25L
Použitie: Stimulátor/Aktivátor
Pôvod: Organické
Systém: Zemina, Kokos
Zložky: 1-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: