CANNA Aqua Vega A+B 5L

Kód: CAV5
Neohodnotené
€57,90 –5 %
cav5
€57,90 –5 % €55
Momentálne nedostupné

CANNA AQUA VEGA A+B

 

Minerálne tekuté NPK hnojivo ES

 

Aqua Vega je profesionálny rýchlo pracujúci živný preparát pre rastliny, obsahujúci všetky potrebné prvky pre optimálny rast. Aqua Vega sa jednoducho používa, ľahko rozpúšťa a je extrémne vhodný pre rast v recirkulačných hydroponických systémoch. Aqua Vega zaisťuje silné rastliny s dlhými vitálnymi výhonkami. Aqua Vega živný preparát tiež obsahuje pH stabilizátory, kremík, humusové a fulvic kyseliny.

 

Aqua Vega je špeciálne vyvinutá plniť potreby rastliny optimálne počas rastu. Aqua Vega sa používa v recirkulačných systémoch ako je NFT, Ebb-and-flow systémoch a pri pestovaní na ílových časticiach.

 

Priamo absorbovateľná dusíkatá zloženina, vysoko kvalitné EDDHA železné cheláty a stopové prvky garantujú ideálny štart pre kvet.

Detailné informácie

Podrobný popis

Návod na použitie

 

CANNAT Aqua Vega je kompletná profesionálna živná látka pre rýchlo rastúce rastliny, vyvinutá špeciálne pre recirkulačné Hydroponic systémy. Aqua Vega zaručuje silnú rastlinu s veľkými vitálnymi výhonkami. Aqua Vega je jednoduchá na použitie, priamo sa rozpúšťa a je extrémne vhodná pre pestovanie v NFT systémoch. Aqua Vega výživa taktiež obsahuje pH Stabilizer, silikón, humic a fulvic kyseliny.

Návod na použitie

 

Pred použitím fľašu riadne pretrepte

Naplňte nádobu na hnojivo vodou

Pridajte Aqua Vega Hard (tvrdá) v pomere riedenia 1: 500 (200ml na 100l vody) pridajte Aqua Vega A hard do nádoby na hnojivo Riadne premiešajte a pridajte Aqua Vega B Opäť riadne premiešajte a nechajte niekoľko hodín odstáť

EC Aqua Vega rozpustená vo (vodovodnej) vode sa rôzni medzi 1.1 - 1.9 mS (= EC roztoku + EC vody)

Doporučené pH: 5.2 - 6.2 Vďaka špeciálnemu zloženiu tejto živnej látky nie je nutné prispôsobovať hladinu pH po prvotnom nastavení

Pre použitie pri rastovej fáze a prvé 1-3 týždne pri kvetovej fáze. Prejdite k užívanie Aqua Flores od prvého moment utvárania kvetov. (1-3 týždne po 12 hodín svetla alebo ak pH hladina cirkulačnej vody spadne pod 5.0 - 5.2)

Pravidelne výživu obnovujte

 

Uskladnenie, zdravie a bezpečnosť a ďalšie pokyny

 

CANNAT vytvorila Aqua Vega špeciálne pre kvetovú fázu rastliny

Nemiešajte koncentráty A a B priamo, môžu nastať nerozpustné kombinácie, ktoré rastlina nemôže prijat

Skladujte dobre uzatvorené na chladu-vzdorné mieste (UV svetlo rozbíja železité cheláty v živnej látke)

Udržujte mimo dosah detí

 

Záruka

 

CANNAT pracuje len s vysoko kvalitnými nutrientami a cheláty, ktoré sú bezprostredne a kompletne dostupné pre rastlinu. Fľaša je vyrobená z Polyetylénu (bez PVC a kadmiom), čo je recyklovateľný plast ľahko podliehajúci rozpadu.

 

Zloženie A:

 

Dusík (N) 5.0%

Amoniak (NH4) 1.1%

Nitrát (NO3) 3.9%

Draslík (K2O) 2.6%

Horčík (Mg) 1.3%

Železo (Fe) 0.022%

Mangán (Mn) 0,005%

 

Zloženie B:

 

Fosfor (P) 2.6%

Draslík (K2O) 4.2%

Síra (S) 1.1%

Meď (Cu) 0.001%

Zinok (Zn) 0.011%

Mangán (Mn) 0,005%

Molybdén (Mo) 0.003%

 

Skladovanie: Na tmavom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí. Pred použitím premiešajte obsah fľaše

 

Prvá pomoc:

Pri zasiahnutí pokožky: Celú oblasť zasiahnutej pokožky dôkladne opláchnite vlažnou vodou. V prípade pretrvávajúcich potiaží, bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc.

Pri zasiahnutí oka: Ak požívate, vyberte si kontaktné šošovky a okamžite opláchnite oči s otvorenými viečkami vlažnou vodou po dostatočne dlhú dobu(min.15 min). Poškodenej osobe s oplachovaním pomáhajte. Bezodkladne vyhľadajte lekára alebo očného lekára.

Pri vnútornom požití: Nevyvolávajte zvracanie, vypite vetšie množstvo vody a vyhladajte lekársku pomoc.

Dodatočné parametre

Kategória: Growshop
Hmotnosť: 4.2 kg
Cyklus: Rast
Objem: 10L
Použitie: Základná výživa
Pôvod: Minerálne
Systém: Hydro
Zložky: 2-zložkové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: